Son Dakika! CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Rahip Brunson Açıklaması: Darısı Harp Okulu Öğrencilerinin Başına

SON DAKİKA! CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NDAN RAHİP BRUNSON AÇIKLAMASI: DARISI HARP OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BAŞINA

Son dakika! CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD'li rahip Brunson'ın serbest bırakılmasıyla ilgili "Darısı harp okulu öğrencileri ile er ve erbaşların başına." dedi.

Tarih : 12 Ekim 2018, 18:30
Puan Ver : Son Dakika! Chp Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Rahip Brunson Açıklaması: Darısı Harp Okulu Öğrencilerinin Başına(8/10)4

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rahip Brunson'un serbest bırakılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kararı görmemiz lazım. Hangi gerekçelerle bu karar alındı görmemiz lazım. Darısı harp okulu öğrencileri ile er ve erbaşların başına." ifadelerini kullandı.

RAHİP BRUNSON SERBEST BIRAKILDI

Türkiye ile ABD arasında gerilime neden olan rahip Andrew Craig Brunson'a 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verildi. Hükümle birlikte yattığı süre göz önüne alınarak serbest bırakılan Brunson'ın ev hapsi ve yurt dışı yasağı kaldırıldı.

"DARISI HARP OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BAŞINA"

Kararla ilgili CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'dan bir açıklama geldi. Kılıçdaroğlu, "Mahkemeyi ve ayrıntıları izleme şansımız olmadı. Kararı görmemiz lazım. Hangi gerekçelerle bu karar alındı görmemiz lazım. Darısı harp okulu öğrencileri ile er ve erbaşların başına." dedi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Son  Dakika  Chp  Lideri  Kılıçdaroğlu  Ndan  Rahip  Brunson  Açıklaması  Darısı  Harp  
Okulu  Öğrencilerinin  Başına    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER