Samsunspor Kayyum Heyeti, Son 10 Yıllık Geçmiş Yönetimlerden Şikayetçi Oldu

SAMSUNSPOR KAYYUM HEYETİ, SON 10 YILLIK GEÇMİŞ YÖNETİMLERDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Samsunspor'un Kayyumunda görevli avukat Mehmet Cem Yazgan, son 10 yıllık geçmiş yönetimler hakkında 'görevi kötüye kullanma, görevi ihmal ve emniyeti suistimal' suçlarından suç duyurusunda bulundu.

Tarih : 17 Mayıs 2018, 21:30
Puan Ver : Samsunspor Kayyum Heyeti, Son 10 Yıllık Geçmiş Yönetimlerden Şikayetçi Oldu(5/10)1

Samsunspor'un Kayyumunda görevli avukat Mehmet Cem Yazgan, Samsunspor'un son 10 yıllık geçmiş yönetimler hakkında 'görevi kötüye kullanma, görevi ihmal ve emniyeti suistimal' suçlarından Samsun Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

SON 10 YILLIK YÖNETİMLERDEN ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Spor Toto 1'inci Lig'den 2'nci Lig'e düşen Samsunspor'da Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz ve Samsunspor Kulübü Derneği adına Avukat Mehmet Cem Yazgan ile birlikte bugün Samsun Adliyesine giderek 'görevi kötüye kullanma, görevi ihmal ve emniyeti suistimal' suçlarından dolayı son 10 yıllık eski yönetimler hakkında şikayetçi oldular.

Daha önce de Sulh Hukuk Mahkemesine müracaatlarının olduğunu belirten Samsunspor Kayyum Yönetiminin Avukatı Mehmet Cem Yazgan, "Sulh Hukuk Mahkemesine kubülün hukuki ve mali durumunun tespiti için müracaatta bulunmuştuk....

Etiketler: Samsunspor  Kayyum  Heyeti  Son  10  Yıllık  Geçmiş  Yönetimlerden  Şikayetçi  Oldu    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER