Polisin narkotik operasyonunda silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralı

POLİSİN NARKOTİK OPERASYONUNDA SİLAHLI ÇATIŞMA: 1 ÖLÜ, 1 YARALI

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Kuşlubahçe Mahallesi'nde bir adrese düzenlenen narkotik operasyonunda çıkan silahlı çatışmada 1 kişi öldürüldü, 1 kişi de sağ olarak ele geçirildi.

Tarih : 12 Temmuz 2018, 23:30
Puan Ver : Polisin Narkotik Operasyonunda Silahlı Çatışma: 1 Ölü, 1 Yaralı(9/10)5

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince saat 18.30 sıralarında Kuşlubahçe Mahallesi'nde bir adrese düzenlenen narkotik operasyonda silahla karşılık verilmesi üzerine çıkan çatışmada 1 kişi öldürüldü, 1 kişi de sağ olarak ele geçirildi.

UYUŞTURUCU SATICILARINA OPERASYON

Manisa Emniyet Müdürlüğü tarafından uzun zamandır takipte olan uyuşturucu satıcılarının adresine operasyon düzenlendi.

SİLAHLI ÇATIŞMA ÇIKTI, SOKAĞA GİRİŞ-ÇIKIŞLAR KAPATILDI

Şehzadeler ilçesi Kuşlubahçe Mahallesi 4203 Nolu sokakta bir adrese gerçekleştirilen operasyonda polise silahla karşılık verilmesi üzerine çatışma çıktı. Çatışma sırasında sokağı giriş ve çıkışları kapatılırken çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı ve vatandaşların evlerinden çıkmamaları istendi.

ÖLÜ ELE GEÇİRİLDİ

Bu sırada baskın yapılan adresin yakınındaki bir öğrenci yurdunda da büyük panik yaşandı. Çatışma sırasında zanlılardan biri ölü olarak, diğeri de sağ olarak ele geçirildi. Çatışmanın ardından yurtta kalan öğrenciler binadan tahliye edildi.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Giriş ve çıkışların kapatıldığı sokak başında vatandaşlar da ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. Manisa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 12 Temmuz 2018 Perşembe saat 18.30 sıralarında Kuşlubahçe Mahallesi 4203 Sokakta narkotik çalışması ile girilen bir adreste silahla karşılık verilmesi neticesinde bir şahıs eks, bir şahıs da sağ olarak ele geçirilmiştir. Olayla ilgili tahkikat devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Polisin  Narkotik  Operasyonunda  Silahlı  Çatışma  1  Ölü  1  Yaralı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER