PFDK kararlarına isyan eden Comolli, Galatasaraylı oyuncuyu suçladı

PFDK KARARLARINA İSYAN EDEN COMOLLİ, GALATASARAYLI OYUNCUYU SUÇLADI

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, kulüp televizyonuna çarpıcı açıklamalarda bulundu. Comolli, "Bu kararın adaletsiz ve haksız olduğunu düşünüyorum. Soldado, Belhanda tarafından iki defa saldırıya maruz kaldı." dedi.

Tarih : 09 Kasım 2018, 19:10
Puan Ver : Pfdk Kararlarına İsyan Eden Comolli, Galatasaraylı Oyuncuyu Suçladı(8/10)4

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Fenerbahçe Televizyonu'nda yayınlanan 14-16 programına açıklamalarda bulundu.

PFDK'nın Soldado'ya 6, Jailson'a 8 maç ceza vermesini değerlendiren Comolli, Bu kararın adaletsiz ve haksız olduğunu düşünüyorum.Tabii ki hatalı olduğumuz yanlar var ama hatalı olmadığımız yanlar da var. Soldado, Belhanda tarafından iki defa saldırıya maruz kaldı. Bir tanesi maç sırasında bir tanesi de maçın sonundaydı. Tabii ki şu anda hukuki bir süreç var ve devam ediyor. Biz itiraz hakkımızı kullanacağız. Oyuncularımız için gerekli mücadeleyi vereceğiz. Bence PFDK'dan çıkan kararlar daha iyi olabilirdi" dedi.

"DİNAMO ZAGREB'İN PUAN KAYBETMESİNİ BEKLEYECEĞİZ"

Fenerbahçe'nin ikinci sırada yer aldığı Avrupa Ligi D Grubu'ndaki durumu da değerlendirdi. Comolli, "Henüz grubu geçmedik. Önümüzde iki tane zorlu mücadele var. Birini evimizde diğerini deplasmanda oynayacağız. Grubu geçeceğimizi düşünüyorum. Ancak üst üste iki tane galibiyet aldığımızda grubu birinci olarak da tamamlayabiliriz. Tabii bu durumda Dinamo Zagreb'in de puan kaybetmesini bekleyeceğiz" dedi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Pfdk  Kararlarına  İsyan  Eden  Comolli  Galatasaraylı  Oyuncuyu  Suçladı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER