Olaylı sevgiliden Tuba'ya 'senin için ölebilecek tek kişi benim' mesajı

OLAYLI SEVGİLİDEN TUBA'YA 'SENİN İÇİN ÖLEBİLECEK TEK KİŞİ BENİM' MESAJI

Tuba Büyüküstün'ün aşk yaşadığı Umut Evirgen, sosyal medya hesabından sevgilisinin doğum gününü şarkı sözüyle kutladı. Evirgen, sevgilisine "senin için ölebilecek tek kişi benim" dedi.

Tarih : 06 Temmuz 2018, 14:00
Puan Ver : Olaylı Sevgiliden Tuba'ya 'senin İçin Ölebilecek Tek Kişi Benim' Mesajı(5/10)1

İlişkileri olaylı bir şekilde başlayan oyuncu Tuba Büyüküstün ve işletmeci sevgilisi Umut Evrigen aşkı tüm engellere rağmen devam ediyor. Umut Evirgen sevgilisinin doğum gününü duygusal bir paylaşımla kutladı. Evirgen, "Ölebilecek tek kişi varsa o da benim' diyerek sevgilisine seslendi.

STİNG'İN ŞARKISI İLE SEVGİLİSİNE SESLENDİ

Umut Evirgen, dünyaca ünlü şarkıcı Sting'in 'It's Probably' şarkısı ile sevgilisinin doğum gününde ona olan sevgisini dile getirdi.

İşte Umut Evirgen'in sevgilisi Tuba Büyüküstün'ün doğum gününe özel o paylaşımı;

"Tanıdığım en kolay insan değilsin. Duygularımızı açığa vurmak, ikimiz içinde zor senin hakkında bazıları"bırak yoluna gitsin" diyebilir bana, "sana vereceği tek şey üzüntüdür"eğer biri varsa, sadece bir kişi varsa hayatını sana adayan, ve ölebilecek olan senin içinbunu söylemek zorbunu söylemek zorama herhalde benim.tüm dünya çıldırmış.ve senin için anlam taşımazken seni savunacak tek ses var. jüri dışarıda ve gözlerin odayı tarıyor. Dost bir yüze ihtiyaç duyuyorsunböyle biri varsa eğer, bir tek kişi varsa, hayatını sana adayan, ve ölebilecek olan senin için, bunu söylemek zornefret ediyorum bunu söylemekten ama herhalde benim..."

UMUT EVİRGEN KİMDİR?

1989 yılında doğan Umut Evirgen, Murat Boz, Çağatay Ulusoy gibi isimler ile yakın arkadaş olması ile tanınıyor. Sosyal medya hesaplarından sık sık mekan paylaşımları yapan Evirgen, Emirgan'daki ünlü eğlence mekanı La Boom'un sahibi. Ayrıca Teras Emirgan, suşi yapan Next Door ve meşhur dolap arkası mekân Gizli Kalsın (nam-ı diğer Pizza Emirgan) da Umut Evirgen'e ait.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Olaylı  Sevgiliden  Tuba  Ya    Senin  İçin  Ölebilecek  Tek  Kişi  Benim  
  Mesajı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER