İlk kez uygulandı! Artık yeni sistemle tüm bilgilere ulaşılacak

İLK KEZ UYGULANDI! ARTIK YENİ SİSTEMLE TÜM BİLGİLERE ULAŞILACAK

Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından uygulanan Mavi Karekod Projesi ile vatandaşlar cep telefonlarına yükleyecekleri program sayesinde balığın türü, nereden geldiği ve güvenli olup olmadığını görebilecek.

Tarih : 08 Temmuz 2018, 13:50
Puan Ver : İlk Kez Uygulandı! Artık Yeni Sistemle Tüm Bilgilere Ulaşılacak(9/10)5

Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından İç Anadolu Bölgesi'nde ilk defa uygulanan Mavi Karekod Projesi ile vatandaşlar cep telefonlarına yükleyecekleri program sayesinde balığın türü, nereden geldiği ve güvenli bir ürün olup olmadığını görebilecek.

"İÇ ANADOLU BÖLGESİ'NDE İLK KEZ UYGULANDI"

Mavi karekod uygulamasının 'İyi Tarım Uygulamaları' projeleri kapsamında gerçekleştirildiğinin altını çizen Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürü Bekir Doğan, "Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüzün yürütmekte olduğu 'İyi Tarım Uygulamaları' projeleri kapsamında su ürünlerinde Kayseri ilimizde bir ilk gerçekleştiriyoruz. İyi tarım yapan su ürünleri yetiştiricilerimizin özellikle Pınarbaşı bölgesindeki yetiştirmiş oldukları alabalıklara balık küpesi takıyoruz....

Etiketler: İlk  Kez  Uygulandı  Artık  Yeni  Sistemle  Tüm  Bilgilere  Ulaşılacak    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER