Cüneyt Çakır, Hırvatistan - İngiltere Maçındaki Performansıyla Büyük Övgü Topladı

CÜNEYT ÇAKIR, HIRVATİSTAN - İNGİLTERE MAÇINDAKİ PERFORMANSIYLA BÜYÜK ÖVGÜ TOPLADI

Dünya Kupası yarı finalinde oynanan Hırvatistan - İngiltere mücadelesinde düdük çalan Cüneyt Çakır, başarılı performansıyla göğsümüzü kabarttı.

Tarih : 12 Temmuz 2018, 09:20
Puan Ver : Cüneyt Çakır, Hırvatistan - İngiltere Maçındaki Performansıyla Büyük Övgü Topladı(6/10)2

Dünya Kupasında Hırvatistan ile İngiltere arasında oynanan yarı final mücadelesinde düdük çalan Cüneyt Çakır, başarılı bir maç çıkardı. Hem yardımcıları Tarık Ongun ve Bahattin Duran hem de Çakır, sıfır hatayla karşılaşmayı tamamladı.

Faul kararları, kartlar ve avantaja bırakılan anlarda tam not alan Cüneyt Çakır, kupadaki 3. maçında yine iyi bir görüntü sergiledi.

FEDERASYONDAN ÖZEL DESTEK

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri, Hırvatistan-İngiltere maçını yöneten Cüneyt Çakır ve ekibine moral ziyaretinde bulundu.

TFF'den yapılan açıklamada, TFF 1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir ve Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu'nun, Cüneyt Çakır, yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun'la kamp yaptıkları otelde bir araya gelerek karşılaşma öncesinde başarı dileyip, hatıra fotoğrafı çektirdiği bildirildi.


 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Cüneyt  Çakır  Hırvatistan  -  İngiltere  Maçındaki  Performansıyla  Büyük  Övgü  Topladı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER