Avukatından Adnan Oktar'ın Akıl Sağlığı ile İlgili Kritik Açıklama: Cezasızlık Sebebidir

AVUKATINDAN ADNAN OKTAR'IN AKIL SAĞLIĞI İLE İLGİLİ KRİTİK AÇIKLAMA: CEZASIZLIK SEBEBİDİR

Adnan Oktar'ın avukatı Atanur Demir, "Akıl sağlığının yerinde olup olmaması ile ilgili mesele Adli Tıp tarafından verilecek bir raporla sabit olur. Bu cezasızlık sebebidir" dedi.

Tarih : 12 Temmuz 2018, 01:40
Puan Ver : Avukatından Adnan Oktar'ın Akıl Sağlığı İle İlgili Kritik Açıklama: Cezasızlık Sebebidir(9/10)5

Adnan Oktar'ın avukatı Atanur Demir, "Kaçarken yakalandığı haberi bilgisi doğru değil. Akıl sağlığının yerinde olup olmaması ile ilgili mesele Adli Tıp tarafından verilecek bir raporla sabit olur. Bu cezasızlık sebebidir" ifadelerini kullandı.

"ADLİ TIP TARAFINDAN VERİLECEK BİR RAPORLA SABİT OLUR"

Sağlığı ile ilgili herhagi bir raporun olup olmadığına ilişkin soruya Atanur Demir, "Kaçarken yakalandığı haberi bilgisi doğru değil. Akıl sağlığının yerinde olup olmaması ile ilgili mesele Adli Tıp tarafından verilecek bir raporla sabit olur. Bu cezasızlık sebebidir" diye cevap verdi.

"İLERİKİ AŞAMADA HUKUKÇU OLARAK DEĞERLENDİREBİLİRİZ"

Demir, "Ancak gündemimizle böyle bir konu söz konusu değil. İleriki aşamada biz hukukçu olarak bunu değerlendiririz. Onunla ilgili bizim gözlemimiz önemli, müvekkilin talebi önemli, mahkemenin gözlemi, yargı makamlarını gözlemi önemli şuan gündemimizde savunma olarak böyle bir düşüncemiz yok" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Avukatından  Adnan  Oktar  In  Akıl  Sağlığı  İle  İlgili  Kritik  Açıklama  Cezasızlık  
Sebebidir    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER