Adnan Oktar'ın evinden servet çıktı!

ADNAN OKTAR'IN EVİNDEN SERVET ÇIKTI!

Adnan Oktar ve grubuna yönelik düzenlenen operasyonda çok sayıda tarihi eser ve silah bulundu. Bulunan tarihi eserler İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

Tarih : 11 Temmuz 2018, 17:00
Puan Ver : Adnan Oktar'ın Evinden Servet Çıktı!(10/10)6

İstanbul merkezli 5 ilde, Adnan Oktar suç örgütü üyesi oldukları iddiasıyla haklarında gözaltı kararı çıkartılan 235 kişinin yakalanması için operasyon başlatıldı. Çok sayıda suçtan haklarında gözaltı kararı çıkartılanlar arasında Adnan Oktar da bulunuyor. Operasyon kapsamında yapılan aramalarda Oktar'ın evinde çok sayıda silah ve tarihi eser ele geçirildi.

ÇOK SAYIDA TARİHİ ESER BULUNDU

Adnan Oktar ve grubuna yönelik düzenlenen operasyonda ele geçirilen tarihi eserler İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Çok sayıdaki tarihi eserin Oktar'ın Çengelköy'deki evi ile Ümraniye'de bulunan bir depoda bulunduğu belirtildi. El konulan tarihi eserler incelenmek üzere emniyet müdürlüğüne getirildi.

(Fotoğraf kaynağı: Sözcü)

CEPHANELİK ÇIKTI

Adnan Oktar grubuna yönelik düzenlenen operasyonda ele geçirilen malzemeler şoke etti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekiplerince Adnan Oktar'ın evinde yapılan aramalarda adeta bir cephanelik bulundu. Aramalarda ele geçirilen uzun namlulu tüfekler, tabancalar ve bunlara ait mühimmatlar dikkat çekti.Çeşitli marka ve boyutlardaki tüfeklerin yanı sıra Oktar'ın yüzlerce tabancasına da el konulduğu belirtiliyor.

İşte Adnan Oktar'ın evinden çıkanlar...

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Adnan  Oktar  In  Evinden  Servet  Çıktı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER